Sık Sorulan Sorular

Aşağıda en çok sorulan soruları kısaca yanıtladık. Aradığınız soruyu bulamadıysanız aşağıdaki iletişim formundan bize sorunuzu iletebilirsiniz.

Yönetim Paneli

Çok basit, Türkçe yönetim paneli sayesinde ekle, sil, güncelle işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Facebook kullanan herkes, eminiz ki hazır web sitesini yönetebilir, içerik, resim, yazı ekleyebilir. Firmasını en iyi ve ucuz şekilde hazır siteler ile tanıtabilir.

İhtiyacınız olan ekstra özelliği / modülü tarafımıza destek merkezi veya diğer iletişim kanalları üzerinden bildirebilirsiniz. İlgili özelliğin yazılıma entegre edilip edilemeyeceği, entegre edilebilecek bir özellik ise ne kadar sürede ve ne kadar ücret karşılığında yapılabileceği hakkında size dönüş sağlarız. 

Hosting

Domain site adı demektir. Diğer adı “alan adı” dır.  Açmak istediğiniz site adresi www.hemenwebsitesi.com ise bu aynı zamanda sizin domain & alan adınız demektir. 

Satın aldığınız kuruma, ödeme yönteminize veya bulunduğunuz bölgeye göre, alan adınızın aktif olması 24-48 saate kadar zaman alabilmektedir, bu durumun bizimle bir ilgisi bulunmamaktadır.

Not: Kredi kartı veye Paypal ile yapılan ödemelerde de, bazı durumlarda siparişiniz anında aktifleştirilmeyerek güvenlik sebebiyle manuel onay gerektirebilir. Bu durumda, gerekli işlem max. 24 saat içinde yapılacaktır.

Süresi biten alan adları, süre bitiminden itibaren 30 gün içinde normal ücretiyle yenilenebilmektedir. Bu 30 günün sonrasında, alan adı bir 30 günlük daha kurtarma periyoduna girer ve bu süre içerisinde alan adı 10 katı gibi bir ücretle yenilenebilmektedir(böyle bir durumda gerekli tutar hesaplanarak müşterilerimize bildirilmektedir). Bu süre de sona erdiğinde, alan adı yaklaşık 3 hafta süren bir silinme periyoduna girer ve silinme periyodundaki alan adları yenilenemez, tekrar alınması için silinmesini beklemek ve silindikten sonra yeniden almak gerekir.

Not: Alan adını satın aldığınız kurumla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Alan adınızın hemenwebsitesi.com sunucularında çalışması için aşağıdaki DNS bilgilerini tanımlamanız gerekmektedir.

  1. DNS : rafe.ns.cloudflare.com
  2. DNS : syeef.ns.cloudflare.com

Hayır, hemenwebsitesi.com’daki tüm siteler güvenlik ve şirket politikaları sebebiyle hemenwebsitesi.com sunucularında barındırılır.

Evet, edebilirsiniz. Alan Adı transfer ücretini ödemeniz ve ekibimiz ile Alan Adı Transfer kodunuzu paylaşmanız yeterlidir. Transfer işleminden sonra alan adı son kullanım tarihiniz, transfer tarihinden itibaren 1 yıl daha uzatılacaktır.

Muhasebe

Hazır web sitelerimiz domain lisanslı satıldığı ve yazılım tabanlı olduğu için herhangi bir iade söz konusu değildir. Yazılım hizmetinin iadesi yoktur.

Hayır, her bir hemen web sitesi kendisine özel tasarıma ve altyapıya sahiptir. Tasarımlar arası geçiş yapılmaz. Domain lisansı üzerinden satış yapıldığı için bir tasarımı başka bir tasarım ile kullanmak mümkün değildir. 

Bize Soru Sorabilirsiniz

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.